Dxracer

Firm dxracer znana jest klientom na całym świecie już od kilkunastu lat. Oferuje wysokiej klasy fotele, zapewniające bezpieczeństwo, komfort i prawdziwą wygodę. Wszystkie produkty dxracer wykonane są z ogromna precyzją, a designerskie wykończenie sprawia, że mamy do czynienia z produktami naprawdę nieźle wyglądającymi i świetnie sprawdzającymi się zwłaszcza dla graczy e-gamingowych. Produkty dxracer są nie tylko bardzo dobrze i precyzyjnie wykonane, ale również funkcjonalne. Fotele oferowane przez tego producenta są bardzo ciężkie, co jest ich ogromną zaletą. Dlaczego? Ponieważ gwarantują bardzo duża stabilność. Fotele dostosowane są do bardzo dużych obciążeń, nawet do 120 kg. Oparcia foteli można regulować w rozmaitych płaszczyznach. Największe nachylenie wynosi nawet do 60 stopni. Fotele umożliwiają zarówno regulację wysokości siedziska, jak i podłokietników. Modele foteli od firmy dxracer mają także funkcję bujania. Jeżeli szukamy foteli do biur i do pracy przy komputerze, produkty tej firmy na pewno się sprawdzą. Wpłynął nie tylko na wydajność pracy przed monitorem, ale również zadbają o zdrowy kręgosłup osoby pracującej w pozycji siedzącej.
Chcesz wyposażyć swoje biuro w taki sposób, aby pracownik czuł się wygodnie i komfortowo, a jego praca była wydajna? A może sam wiele czasu spędzasz przed komputerem i chcesz zadbać o zdrowie swojego kręgosłupa. W takim razie koniecznie powinieneś pomyśleć o profesjonalnym fotelu, który; po pierwsze będzie odpowiednio oddziaływał na Twój kręgosłup, po drugie zapewni Ci wygodę i komfort, a po trzecie będzie miał naprawdę fajny design.

Firma dxracer od lat oferuje fotele przede wszystkim dla graczy e-gamingowych, wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają wysoki komfort każdemu, kto codziennie musi spędzać wiele godzin w pozycji siedzącej przed monitorem komputera. Producent dba o każdy szczegół, dzięki czemu każdy fotel wykończony jest niemal idealnie. Dobrej jakości materiały, regulowane podłokietniki wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, regulowane oparcie i bardzo wygodne siedziska oraz metalowe kółka, które obleczone są gumą. Dxracer to z całą pewnością firma godna polecenia.